Hotel a restaurace U Stavaře

Klidné a moderní ubytování ve Vsetíně

Ubytování v hotelu

Ubytování v hotelu

Hotel a restaurace jsou určeny pro všechny, kteří ocení moderní styl, kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb a ubytování v klidném prostředí na okraji města Vsetín. Díky své poloze je hotel ideálním místem jak pro firemní a společenské akce, tak i pro rodiny s dětmi.

Parkování <br> v uzavřeném areálu

Parkování
v uzavřeném areálu

Klimatizovaný <br> hotel

Klimatizovaný
hotel

WIFI <br> zdarma

WIFI
zdarma

Bezlepkové stravování

Bezlepkové stravování

Možnost <br> ubytování ZTP

Možnost
ubytování ZTP

Apartmány <br> s vlastní kuchyňkou

Apartmány
s vlastní kuchyňkou

Hotelové pokoje a apartmány

Apartmány deluxe

Apartmány deluxe

Od 1 500Kč

Komfortní dvoulůžkový hotelový apartmán s kuchyňským koutem a možností přistýlky pro jednu či dvě osoby. Přistýlka je možná na rozkládací pohovce. Kuchyňka je vybavená mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou a ledničkou.

Dvoulůžkové pokoje

Dvoulůžkové pokoje

Od 1 500 Kč

Komfortní dvoulůžkové hotelové pokoje s kuchyňským koutem. Bez možnosti přistýlky. Kuchyňka je vybavená mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou a ledničkou.

Jednolůžkové pokoje

Jednolůžkové pokoje

Od 1 400 Kč

Komfortní jednolůžkový hotelový pokoj s kuchyňským koutem. Bez možnosti přistýlky. Kuchyňka je vybavená mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou a ledničkou.

Jednolůžkové apartmány

Jednolůžkové apartmány

Od 1 500 Kč

Komfortní jednolůžkový hotelový apartmán s kuchyňským koutem a možností přistýlky pro jednu osobu – rozkládací pohovka. Kuchyňka je vybavená mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou a ledničkou. Apartmán se nachází v přízemí.

Ubytování v depandanci

Ubytování v depandanci

Od 1 250 Kč

Apartmány jsou zařízeny kvalitním nábytkem. Na postelích a rozkládacích pohovkách v obývací části jsou použity kvalitní matrace pro zdravé spaní od firmy Jelínek. Postele jsou sestaveny jako manželské, ale v případě potřeby je možné je od sebe oddělit. Přistýlka je plnohodnotné lůžko pro dvě osoby, velikost po rozkladu lůžka je 170 x 200 cm. Pro děti do 2 let Vám můžeme zapůjčit dětskou postýlku.

 

 

Hotelová restaurace

Bar, Salónek, Terasa

Součástí hotelu U Stavaře ve Vsetíně je moderní restaurace se salonkem, stylová kavárna a letní venkovní terasa s dětským koutkem. Kuchařský tým pro Vás připravuje jídla z čerstvých regionálních surovin nejlepší kvality v kuchyni s technologickým vybavením, které kuchařům umožňuje využívat nejmodernější způsoby a trendy v gastronomii.

Ubytovací standardy

Hotel

Hotel

Ubytování v pokojích a apartmánech v hlavní části hotelového objektu ve Vsetíně jsou koncipovány v moderním funkcionalistickém stylu, interiér je jednoduchý a účelný, provedený z kvalitních materiálů a s dostatkem odkládacích prostor.

  • 8 pokojů
  • 19 lůžek
Hotelová depandance

Hotelová depandance

Apartmány v hotelové depandanci jsou koncipovány v moderním stylu, interiér je jednoduchý a účelný, provedený z kvalitních materiálů a s dostatkem odkládacích prostor.

  • 8 pokojů
  • 32 lůžek

Lokalita

Poznejte krásy Valašska a zajímavá místa ve Vsetíně a jeho okolí. Záleží na Vás kam se vydáte, pokud máte sportovního ducha můžete vyrazit přímo z hotelu na kole na cyklostezku. Mnoho zajímavých tras vede z Velkých Karlovic přes Vsetín až do Valašského Meziříčí.

1.4km

Zámek Vsetín

0.1km

Cyklostezka Bečva

28.2km

ZOO Zlín

11.9km

Rozhledna Vartovna

28.4km

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm

19.7km

Zámek Vizovice

15.4km

Vodní nádrž Bystřička

28.4km

Valašské muzeum

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.