Úvodní strana » Okolí

Okolí hotelu

Poznejte krásy Valašska a zajímavá místa ve Vsetíně a jeho okolí. Záleží na Vás kam se vydáte, pokud máte sportovního ducha můžete vyrazit přímo z hotelu na kole na cyklostezku. Mnoho zajímavých tras vede z Velkých Karlovic přes Vsetín až do Valašského Meziříčí...

Městské koupaliště

Městské koupaliště

1,1 km daleko

Areál nekrytého umělého koupaliště se nachází ve Vsetíně, Pod Pecníkem (U průmyslovky). Koupaliště je využíváno v letní koupací sezóně.

Zámek Vsetín

Zámek Vsetín

1,4 km daleko

Dominantou Vsetína je zámek ze 17. století, nabízí různé expozice, výstavy a v srpnu se zde konají každoročně templářské slavnosti. Zámek disponuje také 60 metrovou vyhlídkovou věží odkud je parádní výhled na celé město.

Rozhledna Vartovna

Rozhledna Vartovna

11,9 km daleko

Vyšlápnout si můžete třeba i na rozhlednu Vartovna, 37 m vysoká rozhledna na pomezí obcí Seninka, Jasenná a Liptál. Stavba se zvláštní kovovou konstrukcí ve tvaru spirály nabízí výhled na Vizovické vrchy, Beskydy i Velkou Fatru.

ZOO a zámek Zlín-Lešná

ZOO a zámek Zlín-Lešná

28,2 km daleko

ZOO Lešná ve Zlíně je považována za nejhezčí Zoo v České republice. V Zoo za jeden den procestujete celý svět. Při procházce areálem zlínské zoo projdete Afrikou, Asií, Austrálií , Amerikou i okolí zámku s možností pohlazení rejnoků nebo tropickou halu Yucatan. Ze spodní části nahoru si můžete odpočinout jízdou vláčkem.

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm

28,4 km daleko

Valašské muzeum v přírodě je nejstarším a největším skanzenem ve střední Evropě. Skládá se ze tří samostatných areálů - Valašské dědiny, Dřevěného městečka a Mlýnské doliny. Najdete zde původní domy a předměty ze všech koutů Valašska

Pustevny

Pustevny

48,1 km daleko

Pustevny jsou velmi atraktivním místem pro výlety za každého počasí. Na Radhošť se dá vyvézt lanovkou, přijít pěšky, v zimě na běžkách a v létě na kole. Pustevny jsou oblíbeným turistickým střediskem v Beskydech a socha Radegasta je známým symbolem celého Moravskoslezského kraje. Na pustevnách vynikají dřevěné stavby Libušín a Maměnka postavené v lidovém slohu významným slovenským architektem Dušanem Jurkovičem.

Hrad Helfštýn

Hrad Helfštýn

50,2 km daleko

Hrad Helfštýn, impozantní opevněný hradní komplex ze 16. století s věžemi, baštami a nádvořími. Nabízí expozice kovářství a archeologických artefaktů nově i komentované noční prohlídky hradu.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.