Úvodní strana » Restaurace

Hotelová restaurace

Bar a kavárna | Restaurace | Salónek | Terasa

Součástí hotelu U Stavaře ve Vsetíně je moderní restaurace se salonkem, stylová kavárna a letní venkovní terasa s dětským koutkem. Kuchařský tým pro Vás připravuje jídla z čerstvých regionálních surovin nejlepší kvality v kuchyni s technologickým vybavením, které kuchařům umožňuje využívat nejmodernější způsoby a trendy v gastronomii.

 

Bar a kavárna

Bar a kavárna

16 míst k sezení

Snídaně v kavárně? Ovšem! Jedete kolem a přemýšlíte o ideálním místě pro neformální setkání u snídaně s přáteli či obchodními partnery? U nás podáváme snídani nejen hotelovým hostům, ale všem, kdo rádi nastartují den dobrým jídlem v příjemném prostředí.

Restaurace

Restaurace

36 míst k sezení

V hotelové restauraci připravujeme nejen pro hotelové hosty od 7 hodin snídaně se širokou nabídkou. Nabízíme rozmanité polední menu i s bezlepkovou variantou a možností dovozu až k vám domů nebo do kanceláře. Najdete zde i bohatě vybavenou vinotéku vinařstvím Vinselekt Michlovský. Do restaurace a celého přízemí je bezbariérový vstup a samozřejmostí je samostatné WC pro osoby s omezenou pohyblivostí. Všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké.

Salonek

Salonek

20 míst k sezení

V restauraci se salonkem je možné pořádat všechny druhy eventů, jako například školení, prezentace, svatby, slavnostní rodinná a přátelská setkání a další aktivity. Prostory jsou plně klimatizovány a jsou vybaveny moderní audiovizuální a prezentační technikou. K Vámi pořádaným akcím Vám nabízíme široký výběr coffee breaků, obědových a večerních menu či rautů. Rádi Vám rovněž zajistíme občerstvení na míru dle Vašich konkrétních požadavků, možnostem se meze nekladou.
Kapacita restaurace po spojení se salonkem je až 60 míst.

Venkovní terasa

Venkovní terasa

50 míst k sezení

Venkovní terasa hotelu je otevřena za příznivého počasí a nabízí příjemné posezení, které návštěvníkům zajistí originální fontána zabudována do kvetoucí zahrady plné barev včetně několika bonsají, Pro děti je přichystán dětský koutek s prolézačkami a skluzavkou. Terasa disponuje i venkovní kuchyní s multifunkčním grilem s udírnou v podobě parního válce.

Otevírací doba

pondělí - pátek: 7.00 - 20.00 hodin

sobota - neděle: zavřeno

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.