Úvodní strana » Ubytování » Hotel

Hotelové pokoje a apartmány

Hotelové pokoje jsou zařízeny kvalitním nábytkem, kuchyně jsou vybaveny moderními spotřebiči pro přípravu vlastních jídel, například v případě stravovacího hendikepu – diety či alergie.

Máme pro Vás připraveny tyto pokoje:

Apartmány deluxe

Apartmány deluxe

Od 1 500Kč

Komfortní dvoulůžkové hotelové apartmány s kuchyňským koutem a možností přistýlky pro jednu či dvě osoby. Přistýlka je možná na rozkládací pohovce. Kuchyňka je vybavená mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou a ledničkou.

Dvoulůžkové pokoje (2+0)

Dvoulůžkové pokoje (2+0)

Od 1 500 Kč

Komfortní dvoulůžkové hotelové pokoje s kuchyňským koutem. Bez možnosti přistýlky. Kuchyňka je vybavená mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou a ledničkou.

Jednolůžkové pokoje (1+0)

Jednolůžkové pokoje (1+0)

Od 1 400 Kč

Komfortní jednolůžkový hotelový pokoj s kuchyňským koutem. Bez možnosti přistýlky. Kuchyňka je vybavená mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou a ledničkou.

Jednolůžkové apartmány (1+1)

Jednolůžkové apartmány (1+1)

Od 1 500 Kč

Komfortní jednolůžkový hotelový apartmán s kuchyňským koutem a možností přistýlky pro jednu osobu – rozkládací pohovka. Kuchyňka je vybavená mikrovlnnou troubou s grilem a horkovzdušnou konvekcí, dvouplotýnkovou sklokeramickou deskou a ledničkou. Apartmán se nachází v přízemí.

Vybavení apartmánů a pokojů:

Na postelích a rozkládacích pohovkách v obývací části jsou použity kvalitní matrace pro zdravé spaní od firmy Jelínek. Postele jsou sestaveny jako manželské, ale v případě potřeby je možné je od sebe oddělit. Přistýlky jsou plnohodnotné lůžka – pro dvě osoby je velikost po rozkladu lůžka 170 x 200 cm, jednolůžko je velké 135 x 200 cm. Pro děti do 2 let Vám můžeme zapůjčit dětskou postýlku.

Klimatizace

Klimatizace

Vlastní kuchyňka

Vlastní kuchyňka

Postele pro zdravé spaní

Postele pro zdravé spaní

Smart TV - až 120 programů

Smart TV - až 120 programů

Vlastní koupelna

Vlastní koupelna

Ubytování vhodné pro alergiky

Ubytování vhodné pro alergiky

WIFI zdarma

WIFI zdarma

Všechny prostory a pokoje hotelu jsou klimatizované, nekuřácké a žádáme hosty, aby zákaz kouření respektovali a dodržovali. Prostory jsou bez koberců, tudíž jsou vhodné pro alergiky. Proto také nenabízíme možnost mít s sebou zvířecího mazlíčka. V celém hotelovém areálu je WIFI připojení k internetu zdarma.

Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a je podávána v hotelové restauraci.

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.